Drewniane zabawki klocki

Są znane i lubiane przez dzieci już od pokoleń. Drewniane zabawki klocki to kultowy drobiazg, który przyniesie mnóstwo radości wszystkim maluchom. Kochają je zarówno chłopcy, jak i dziewczynki – niezależnie od wieku, temperamentu oraz ulubionych form spędzania czasu. Nie bez powodu są obecne praktycznie w każdym przedszkolu czy żłobku spełniając marzenia maluchów o wyśmienitej zabawie, a ich rodziców i nauczycieli o skutecznym wsparciu rozwoju małego człowieka.

Klocki edukacyjne dla dzieci – nauka poprzez zabawę

Różnią się kolorami, wielkością, ilością elementów, kształtami i wzorami. Klocki edukacyjne dla dzieci, wykonane z naturalnego drewna, to ponadczasowa zabawka, która szturmem podbija rynek. Są trwałe i bezpieczne, wpisują się w modne trendy ekologiczne, a zarazem zachwycają mnogością form.

Drewniane zabawki klocki doskonale rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową dziecka, pozwalają mu szlifować zdolności manualne i pobudzają wyobraźnię oraz zdolność abstrakcyjnego myślenia. Różnorodność kształtów i kolorów to doskonały sposób, aby maluch równocześnie rozwijał zmysł dotyku i wzroku, uczył się cierpliwości, kreatywności oraz przewidywania. Wszechstronny trening nowych umiejętności połączony jest ze znakomitą zabawą, która dostarczy Twojemu dziecku mnóstwa frajdy. Nic więc dziwnego, że konstruowanie kolejnych budowli to jedna z ulubionych zabaw większości przedszkolaków.

Drewniane zabawki klocki – wybierz idealny zestaw dla małego budowniczego

W naszej ofercie przygotowaliśmy zestawy klocków o trudności dopasowanej do potrzeb dzieci w różnym wieku. Z powodzeniem znajdziesz drewniane zabawki klocki idealne dla maluszka oraz komplety, które przyniosą mnóstwa radości 6- czy 7-latkowi. Rozbudowana oferta obejmuje zarówno minimalistyczne klocki w odcieniu naturalnego drewna (pozwalające rozwijać wyobraźnię), jak i zabawki w bardziej fantazyjnych kształtach i kolorach, które wpiszą się w gust nawet najbardziej wymagającego małego budowniczego.

Drewniane układanki ze zwierzątkami, zamki czy miasta z klocków, zestawy nawiązujące do ulubionych baśni, kolorowe klocki do nawlekania, praktyczne klocki magnetyczne, figury geometryczne, literki i cyferki… To tylko niektóre z naszych propozycji, wśród których na pewno znajdziesz idealny zestaw dla swojej pociechy.

Aktywne filtry:

-