Tablice kredowe dla dzieci

Pamiętasz tablice kredowe ze szkoły, które wspierały prowadzenie lekcji? To tutaj nauczyciele zapisywali tematy zajęć i polecenia do wykonania, wykorzystywano je do nauki poprawnego pisania, rozwiązywania zadań matematycznych. Teraz podobna tablica może zagościć w pokoju Twojej pociechy! Oferujemy klasyczne tablice znane z sal lekcyjnych oraz nowoczesne tablice z powierzchnią suchościeralną oraz magnetyczną.

Tablica kredowa dla dzieci – pomoc naukowa idealna nie tylko do szkoły

W naszym sklepie znajdziesz starannie dobrane tablice kredowe dla dzieci, które doskonale sprawdzą się do nauki i zabawy. Można je wykorzysta zarówno w domu, jak i przedszkolu, klubie malucha, kółku zainteresowań oraz w innych miejscach organizujących ciekawe zajęcia dla najmłodszych. Oprawiona w drewniane ramy tablica to nowoczesna i ekologiczna pomoc naukowa, która zarazem może stać się oryginalnym dodatkiem uzupełniającym aranżację dziecięcej sypialni.

Wśród asortymentu posiadamy tradycyjne tablice dla dzieci oraz tablice dwustronne (jedna strona klasyczna, a druga suchościeralna). Tablice z powierzchnią magnetyczną pozwalają przyczepiać rysunki, kolorowanki, ręcznie tworzone laurki, zdjęcia czy notatki zapisane na kolorowych karteczkach.

Jak wykorzystać tablice kredowe dla dzieci?

Tablica kredowa dla dzieci doskonale sprawdzi się do nauki pisania, czytania oraz liczenia. Twoja pociecha będzie mogła tutaj ćwiczyć pisownię kolejnych literek lub cyferek, przepisywać na tablicę zadania ze szkolnego podręcznika, wierszyki, rymowanki czy inne teksty, rozwiązywać zadania. Z powodzeniem można wykorzystać ją również do rysowania. Każdy rysunek można szybko zetrzeć za pomocą gąbeczki (do tablic dołączone są gąbki, zestawy kredowe, mazaki), co pozwoli na podejmowanie wielu prób i szlifowanie małych dzieł sztuki.

Większość dzieci lubi bawić się w szkołę – taki pomysł na spędzanie czasu uwielbiają zarówno maluchy, jak i nieco starsze dzieci. Tablica kredowa we własnym pokoju to doskonały sposób, aby urealnić prowadzenie lekcji. Maluch może bawić się wspólnie z rówieśnikami, razem z nimi powtarzać tabliczkę mnożenia, gramatykę czy ortografię lub zupełnie inne zagadnienia szkolne. Tablicę można wykorzystać także do wspólnego spędzania czasu z rodzicami, grę w kultowe „kółko i krzyżyk” czy „statki” oraz wielu innych zastosowań. Wszystko zależy jedynie od wyobraźni małego użytkownika!

Aktywne filtry:

-